(098)40-70-165 Пн-ПТ з 10 до 18 год
Корзина порожня
Об'ява

Каталог товарів

Огляд набору діамантового живопису

1. Відкрийте пакунок з набором діамантового живопису та ознайомся із тим що входить до набору. 

2. В пакункові Ви знайдете основи із нанесеними схемами, схема специфікація страз, пінцет для наклеювання страз на основу, запаковані та пронумеровані стрази.

3. Перш за все необхідно зняти захисний шар із схеми. Серед багатьох символів виберіть будь-який.

4. У схемі специфікації страз знайдіть вибраний в п.3 символ. Біля символу буде вказано номер страз, що відповідає номеру на упаковці зі стразами.

5. Заповніть неглибоку кришку стразами необхідного номеру. Уважно у відповідності до символів на схемі наклейте з допомогою пінцету або олівця стрази у відповідності до символів.

6. Поступово заповніть всю схему діамантової вишивки у відповідності до символів. Колір страз визначайте на основі схеми специфікації.

7. Для більш якісного з'єднання окремих елементів вишитої картини, рекомендується останній ряд не заповнювати стразами.

8. Утримуючи рукою основу із наклеєними стразами вирівняйте краї наклеєних страз. Найкраще вирівнювати наклеєні стрази із допомогою металевої лінійки.

9. За допомогою гостро ножа обріж краї основи, що залишились після наклеювання страз на схему. Будь-те уважними та не відріж незаповнений ряд схеми з п.7 даної інструкції.

10. Для полегшення збирання діамантової мозаїки з окремих елементів виробник нумерує їх на звороті.

11. Для того, щоб отримати досконалі діамантові картини перед наклеюванням необхідно уважно та обережно зібрати окремі елементи на жорсткій основі.

12. Обережно зніміть захисний папір з тильної частини роботи. Будь-те обережними з клейкою поверхнею тильної частини, не забруднюй її.

13. Елементи діамантового живопису обережно наклеюєте на основу. Основа повинна бути чистою, знежиреною та витримати вагу діамантової картини.

14. Незаповнені ряди стразами при наклеюванні дуже уважно суміщаємо між собою, щоб не було між клітинками зміщень та щілин.

15. Після наклеювання окремих елементів діамантової картини на основу необхідно згідно схеми заповнити прогалини на схемі.

16. Після заповнення прогалин Ви на свій смак оформлюєте картину та прикрашаєте власне приміщення.

#берегиня #діамантова_вишивка #дамантова_мозаїка #діамантовий_живопис

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторськe право © 2011-2019. Всі Права Застережено.

Вверх