(098)40-70-165 Пн-ПТ з 10 до 18 год
Корзина порожня
Об'ява

Каталог товарів

Чому вишивка хрестиком популярна?

Чому вишивка хрестиком популярна в наш час?

Рукоділля активно розвивається з давніх часів і по сьогоднішній день. Ще наші бабці та прабабці займалися різними видами рукоділля, і більшість з них передавали свої знання і вміння наступному молодому поколінню. В світі є велика кількість різновидів рукоділля, серед них можна виокремити в'язання на спицях, в'язання гачком, вишивання гладдю та багато іншого. Але в даній статті буде розглянуто такий вид рукоділля, як вишивка хрестиком. Вишивка хрестиком - один з найпопулярніших і найдавніших видів рукоділля. Зараз багато майстрині можуть навіть заробляти на вишитих картинах, іконах або портретах. Самі картини виглядають дуже презентабельно та дорого. Також багато людей замовляють картини або портрети вишиті хрестом в подарунок. І такий подарунок буде залишиться актуальним протягом тривалого часу. Багато хто займається вишивкою не тільки для втілення фінансових потреб, а й для душі, так як це заняття заспокоює нерви і допомагає відволіктися від різних проблем.

Фото 1. Зразок вишивки нитками в техніці хрестиком.

Вишивка хрестиком

Як навчитись вишивати хрестиком початківцю?

Сам вид рукоділля не такий вже й складний. Головне в ньому - концентрація і посидючість. Якщо Ви вирішили зайнятися рукоділлям, але не знаєте яким, то можна почати з вишивки хрестом. Воно не дуже складне і результат приносить неймовірне задоволення. Початківцям рукодільниця найкраще почати вишивати з маленької картини. В інтернет магазині для рукоділля Берегиня продаються набори з вишивкою. Для початку придбайте набір з маленькою картиною. Він і коштує недорого, та з ним Ви зможете, швидко навчиться вишивати хрестиком. У набір входить: тканина (канва), нитки муліне, голка для вишивання, схема малюнка і інструкція по вишиванню малюнка. Багато купують окремо п’яльці, для зручності вишивання, але це на Ваш розсуд. Як зазначено на схемі, кожен символ означає певний колір ниток, а кожна клітинка це один хрестик. Як зробити так, щоб вийшов хрест вказано в інструкції? Головне, в точності дотримуйтесь її та вишивання принесе Вам задоволення. Маленька картина створюється дуже швидко, незалежно від того, наскільки Ви фахівець в рукоділлі. При виготовленні декількох таких картин, Ви можете сміливо братися за більш складні роботи. Для найменших витрат, схему Ви можете знайти в інтернеті або придбати спеціальний журнал, в якому містяться схеми з різними картинами. Також придбайте тканину, чим більше, тим краще. Адже в подальшому Ви зможете просто відрізати необхідний шматок тканини і займатися рукоділлям із задоволенням. Але будьте дуже уважні, адже канва не скрізь однакова. Є канва з найменшим розміром клітини (саме такий вид підходить для картин), а є з великими клітинами (такий вид більше підходить для вишивки на різних тканинах).

Фото 2. Приклад комлектації набору для вишивання хрестиком.

Комплектація набору для вишивки хрестиком

Яку тему вибрати для першої вишивки хрестиком?

Спробуйте вишивати в різних тематиках, це допоможе Вам визначитися, до якого стилю Ви більш схильні. Вишивка пейзажу більше підійде новачкам, адже в разі помилки, легко зімпровізувати і легко її виправити, що буде зробити складніше при створенні точного малюнка, наприклад, натюрморту, тварин або якихось будівель. Але, вирішувати тільки Вам. Коли Ви, як то кажуть, наб'єте руку, то можете сміливо переходити на великі шедеври, які в подальшому прикрасять стіни Вашої квартири і додадуть ще більше затишку у Вашій оселі. Так само, як варіант, можна розглянути портрети вишиті хрестом. Спочатку все здається, неймовірно складно і майже неможливо. А й справді, як можна створити шедевр при наявності всього лише фотографії? Все дуже просто. На сьогоднішній день в інтернеті є безліч спеціальних програм, за допомогою яких Ви зможете перетворити обрану Вами фотографію в схему. Для початку скачайте будь-яку з програм, як тільки Ви запустите її, програма сама запропонує вам завантажити файл з фотографією. Далі, Ви вибираєте кількість квітів ниток, які Ви плануєте використовувати, налаштовуєте розмір схеми і вибираєте символи які сподобались. Після проходження цих етапів Ваша схема буде готова, і Ви можете приступити до створення портрету. Отже, вишивка хрестом дуже захоплюючий вид рукоділля. Найбільше Ви здивуєтеся не тільки простоті вишивання, а й результату, так як кожна, виготовлена Вами картина буде відрізнятися від тієї, яку Ви запланували спочатку. І звичайно, результат буде значно краще запланованого.

Фото 3. Приклад Великодньої схеми для вишивки хрестиком.

Великодня схема для вишивки

#берегиня #вишивканитками #вишивкахрестиком #набірдлявишивки

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторськe право © 2011-2019. Всі Права Застережено.

Вверх