Головна
VM2
Вишиванки
Вишиванки жіночі
Туніки жіночі (заготовки)
Заготовка для вишивки сорочки з поясом Магія Візерунку Т-009





Заготовка для вишивки сорочки з поясом Магія Візерунку Т-009 - заготовка жіночої туніки для вишивки бісером, нитками або в змішаній техніці з нанесеною колірною схемою на тканину. Заготовка складається з чотирьох полотен на передню частину, на рукави і на спинку (без вишивки). Також до комплекту входить інструкція в якій вказано кольори бісеру та його необхідна кількість, рекомендовані номери ниток DMC. Вишиту сорочку Ви можете скроїти за своїми розмірами та фасоном.
Розмір полотна на передню частину та спинку -2 шт. 75*75 см.Розмір полотна на рукави - 2 шт. 75*65 см.Розмір полотна на пояс - 1 шт. 30*150 см.Кількість бісеру - _ гр.Кількість кольорів бісеру - _.Тканина - габардин.Колір тканини - білий.
Бісер та муліне в комплект не входять. При бажанні укомплектувати бісером або нитками - вкажіть це у примітці під час оформлення замовлення. Бісер виробництва Чехія Preciosa JABLONEX.Муліне виробництва DMC Франція.
#берегиня #вишиванкажіноча #туніка #заготовкавишиванки #магіявізерунку