(098)40-70-165 Пн-ПТ з 10 до 18 год
Корзина порожня
Об'ява

Каталог товарів

Оберіг-2 Дерево життя ЕтноБарви

Оберіг-2 Дерево жизни ЕтноБарви заготовка оберегу
ціна: 90,00 грн
Виробник: ЕтноБарви

Оберіг-2 Дерево жизни ЭтноБарвы - з нанесеним малюнком для вишивки бісером або нитками, друк малюнка не змивається при пранні і не линяє. В інструкції вказано кількість бісеру та рекомендовані номери нитки ДМС.
Размір тканини: 25*25 см.
Тканина - домоткане полотно.

Бісер і нитки в комплект не входять. При бажанні укомплектувати бісером або нитками - вкажіть це в примітці при оформленні замовлення.

Дерево життя оточене символами богів Белобога і Даждьбога. У кутах Зірка Хреста. Візуально схоже на годинник. А годинник це символ земного життя. Білобог - слов'янський релігійний символ бога Белобога - втілення світла, бога добра, удачі, щастя, яке уособлює собою денний і весняне небо. Хто має цей знак завжди буде і з урожаєм і з грошима. Білобог - знак добра і благополуччя, зберігає від сварок і творить лад в сім'ї. Зірка Хреста символізує собою удачу, успіх і досягнення наміченої мети. Древо Життя символізує собою, перш за все, скелет і структуру нашої неосяжної Всесвіту і Світобудови. Це древній символ вічного життя на Землі, що сприяє родючості, достатку, нового народження і процвітання будь-якої справи благого. Дажбога - бога родючості і сонячного світла, літа і щастя, цілющої сили, всіх людей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторськe право © 2011-2019. Всі Права Застережено.

Вверх