(098)40-70-165 Пн-ПТ з 10 до 18 год
Корзина порожня
Об'ява

Каталог товарів

Оберіг-4 Макош ЕтноБарви

Оберіг-4 Макошь ЕтноБарви заготовка оберегу
ціна: 90,00 грн
Виробник: ЕтноБарви

Оберіг-4 Макошь ЭтноБарвы - з нанесеним малюнком для вишивки бісером або нитками, друк малюнка не змивається при пранні і не линяє. В інструкції вказано кількість бісеру та рекомендовані номери нитки ДМС.
Размір тканини: 25*25 см.
Тканина - домоткане полотно.

Бісер і нитки в комплект не входять. При бажанні укомплектувати бісером або нитками - вкажіть це в примітці при оформленні замовлення.

Макошь - покровителька домашнього господарства і рукоділля, володарки доль. Це оберіг Господині будинку, несе в будинок радість, благополуччя і достаток. Свою власницю дає міцне здоров'я, вміння споро і з радістю вести господарство, розкриває кулінарний талант (який, без сумніву є у будь-якої Жінки, але у багатьох просто спить), а також талант до будь-якого жіночого рукоділля. Крім іншого, оберіг наділяє свою Господиню сильну інтуїцію і даром передбачення (недарма небесна пряха Макошь є і Богинею людської долі). Цей оберіг не обов'язково носити при собі, він більше домашній. Перебуваючи вдома, він поширює свій вплив не тільки на Господиню, а й на всіх членів сім'ї, і несе в будинок достаток, благополуччя і достаток.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторськe право © 2011-2019. Всі Права Застережено.

Вверх