(098)40-70-165 Пн-ПТ з 10 до 18 год
Корзина порожня
Об'ява

Каталог товарів

Блузка жіноча під вишивку Красуня БЖ Весняні квіти

БЖ Весенние цветы Красуня блуза женская
ціна: 510,00 грн
колір

Виробник: Красуня

Опис: Блузка жіноча під вишивку Красуня БЖ Весняні квіти.

Блузка жіноча під вишивку Красуня БЖ Весняні квіти - заготовка жіночої блузи комплектується відрізами тканини з малюнком для вишивки бісером або нитками, інструкція з вказаними номерами ниток DMC, кількістю і кольорами необхідного бісеру. Схема представлена у вигляді кольорових значків і нанесена на тканину. Малюнок не змивається при пранні і не линяє. Після вишивання заготовки, Ви зможете зробити викрійку і зшити блузу.

Характеристики: Блузка жіноча під вишивку Красуня БЖ Весняні квіти.

  • Розміри: полочка, спинка 75*85 см - 2 шт., рукави 75*80 см - 2 шт..
  • Тканина - атлас, габардин, домотканое полотно.
  • Цвет ткани - білий, молочний, рожевий, блідо-салатовий, гірчичний, блідо-фіолетовий, персиковий, голубий, кавовий, льон (сірий), бірюзовий, фіолетовий, рожевий, бежевий (льон).

Комплектація: Блузка жіноча під вишивку Красуня БЖ Весняні квіти.

Бісер в комплект не входить. При бажанні укомплектувати бісером - вкажіть це у примітці під час оформлення замовлення. Бісер виробництва Чехія Preciosa JABLONEX.

Також є можливість замовити збільшений розмір XXL. Збільшений розмір комплектується поличкою та спинкою розміром 150*85 см. При бажанні замовити збільшений розмір вкажіть це в примітці під час оформлення замовлення в корзині.

Фото 1. Приклади доступних тканин ТМ Красуня.

Тканини ТМ Красуня

#берегиня #блузка_жіноча #вишиванка #красуня

Коментарі  

# Инна 08.02.2015, 07:11
Вышила эту блузку бисером- красота неймоверная. Я очень довольна. Рекомендовала сайт знакомым, но им приходили заготовки не всегда хорошего качества, особенно на домотканном. На моей блузке оказался +арнамент, хотя на рисунке его нет. Но я довольна результатом.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Адміністратор 08.02.2015, 11:01
Спасибо за ваш отзыв, Мы рады.что вы остались довольны результатом своей работы. Ручная работа - процес не легкий и творческий, и очень важно, что бы она приносила удовольствие от конечного результата.
На блузке "Весенние цветы" действительно есть орнамент на рукавах и на рисунке его может быть не очень хорошо, но видно. При увеличении картинки орнамент виден.
Что касается качества печати на домотканном полотне, то это скорее не брак, а специфика самой ткани, краска на домотканное полотно ложится не так четко, как на атлас или габардин.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Авторськe право © 2011-2019. Всі Права Застережено.

Вверх