(098)40-70-165 Пн-ПТ з 10 до 18 год
Корзина порожня
Об'ява

Каталог товарів

Рушник Великодній під вишивку Магія Візерунку РП-026

Фото Рушнык Магія Візерунку РП-026 Рушник Великодній
ціна: 145,00 грн
тканина

Виробник: Магія Візерунку

Опис: Рушник Великодній під вишивку Магія Візерунку РП-026.

Рушник Великодній під вишивку Магія Візерунку РП-026 - заготовка для вишивки рушника бісером, нитками або в змішаній техніці з нанесеною колірною схемою на габардин білого кольору. Краї полотна не оброблені. Також до комплекту входить інструкція в якій вказано кольори бісеру та його необхідна кількість, рекомендовані номери ниток DMC.

Характеристики: Рушник Великодній під вишивку Магія Візерунку РП-026.

  • Розмір полотна -60*40 см.
  • Розмір принту - _ см.
  • Тканина - габардин.
  • Колір тканини - білий.

Комплектація: Рушник Великодній під вишивку Магія Візерунку РП-026.

Бісер та муліне в комплект не входять. При бажанні укомплектувати бісером або нитками - вкажіть це у примітці під час оформлення замовлення. Бісер виробництва Чехія Preciosa JABLONEX.Муліне виробництва DMC Франція.

#берегиня #вишивка_бісером #рушник #магія_візерунку

Коментарі  

# Ніна 08.12.2015, 17:48
Мій негативний комендар стосується ТІЛЬКИ ВИРОБНИКА цієї заготовки!!! Якість тканини жахлива, розлазиться в руках і світиться, не знала, що такий габардин існує, не можна таку тканину давати під вишивку бісером! Замовлення сьогодні отримала! Дуже вдячна "Берегині" за оперативну роботу! ))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Администратор 08.12.2015, 18:15
Вдячні за приємні слова, щодо нашої роботи, але до виробника ви даремно....ткан ина габардин гарної якості, просто вона не проклеєна флізеліном, як зазвичай це роблять виробники для схем картин та іншого, щоб ущільнити тканину. Для рушничків виробник не клеїть флізелін, щоб він гарно спадав, а не "стояв колом" вибачте за вислів. Ви можете самостійно його проклеїти флізеліном - можна придбати в магазинах тканин і коштує він зовсім не дорого.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Авторськe право © 2011-2019. Всі Права Застережено.

Вверх